Kovacs Zoltan

Kovacs Zoltan
Nickname: kzoli
Membru al: Nespecificat
Confirmat ca persoana reala de: Ceoarec Dan Cristian

Kovacs Zoltan

Mesajde Kovacs Zoltan » 13 Mai 2016 14:13

Buna ziua dragi pescari si vanatori!
Numele meu este Kovacs Zoltan. Am 36 ani locuiesc in Tg.Mures, pescuiesc de mic copil ( dela 6 ani), din 89 sunt membru AJVPS Mures cu acte in regula prefer sa pescuiesc pe ape naturale (salbatice) la rapitori, atat de pe mal cat si din barca sau caiac. Impreuna cu un grup de pescari am incercat de cativa ani si incercam in continuare sa facem o schimbare in bine, in bine ceea ce priveste pescuitul recreativ, curatenia pe maluri, ape curate, pesti si pescuit… M-am inscris pe acest forum pentru a avea acces la informatii “direct de la sursa” .

Ceoarec Dan Cristian
Nickname: Ceoarec Dan
Membru al: AJVPS Mures - Pescar
Confirmat ca persoana reala de: AGVPS

Re: Kovacs Zoltan

Mesajde Ceoarec Dan Cristian » 15 Mai 2016 00:34

Buna seara.
Prin prezenta confirm ca dl Kovacs este reprezentant al pescarilor in consiliul de conducere al AJVPS Mures.

SuportTehnic
Site Admin
Confirmat ca persoana reala de: Neconfirmat

Mesajde SuportTehnic » 15 Mai 2016 21:55

Nu functia/pozitia domnului Kovacs trebuie confirmata. Orice pescar/vanator sportiv afiliat/neafiliat poate sa fie membru pe acest forum.
Trebuie doar sa confirmati ca chiar dansul este cel ce si-a facut acest cont si nu cineva care incearca sa ii fure identitatea ;)

Sper ca am inlaturat confuzia si va rog sa confirmati ca chiar domnul Kovacs si-a facut contul, o simpla intrebare adresata dansului la telefon ar trebui sa fie suficienta.

Il voi activa oricum pe domnul Kovacs pentru ca mi-a spus pe privat ca va va contacta dar va rog sa reveniti in cel mai scurt timp cu confirmarea scrisa aici pentru a nu ne abate prea mult de la regula.

SuportTehnic
Site Admin
Confirmat ca persoana reala de: Neconfirmat

Mesajde SuportTehnic » 15 Mai 2016 21:56

Domnul Kovacs Zoltan este de acum utilizator validat cu toate drepturile si obligatiile ce decurg din aceasta.
Bine ati venit! :)

Ceoarec Dan Cristian
Nickname: Ceoarec Dan
Membru al: AJVPS Mures - Pescar
Confirmat ca persoana reala de: AGVPS

Mesajde Ceoarec Dan Cristian » 16 Mai 2016 08:41

In urma discutiei cu Dl Kovacs confirm ca este cont real.

Înapoi la “Prezentare membri”