Sebastian Florescu

seby78ro
Nickname: sebu
Membru al: AJVPS Buzau
Confirmat ca persoana reala de: Neconfirmat

Sebastian Florescu

Mesajde seby78ro » 18 Oct 2016 12:53

Buna ziua la toata lumea.
Sunt incepator in ceea ce priveste vanatoarea, dar foarte interesat sa invat cat mai multe si cat mai bine.
Sunt membru al AJVPS Buzau de 2 ani, dar din lipsa de timp nu am participat la nicio vanatoare, tocmai de aceea anul acesta am solicitat sa platesc cotizatie fara drept de vanatoare. Incepand de anul viitor, imi doresc sa ma implic mai mult in aceasta activitate.
In ceea ce priveste acest forum, este o idee foarte buna, dar din cate am vazut, activitatea este una destul de mica, avand in vedere numarul mare de membrii al asociatiilor afiliate la AGVPS.
Acest forum reprezinta pt mine o modalitate de a afla multe detalii pe care sunt convins ca nu le stiu.
Sunt de acord cu masura de a valida utilizatorii, pentru siguranta acestui forum, insa, este un pic frustrant pt. unii utilizatori, printre care ma aflu si eu, datorita faptului ca nu cred ca cineva de pe acest forum ma va valida, nu pt. ca ar avea ceva cu mine, ci pt faptul ca nu cred ca ma cunoaste cineva personal ca sa poate confirma ca eu sunt cel care scrie din spatele acestui user.
Asadar, acest forum este un pic interzis, (poate este prea mult spus, dar cam asa este) celor care sunt in situatia mea, oameni de buna credinta, care vor sa invete, sa comunice cu ceilalti membri cu care impart aceeasi pasiune, vanatoarea sau pescuitul, membri de la care avem multe de invatat, noi incepatorii, dar suntem nevoiti doar sa privim, fara a avea dreptul de exprimare, sau de a pune o intrebare.
Nu stiu daca este tocmai corect, dar.....ce mai este corect in lumea de azi?

Multumesc.

Liviu Mircea
Nickname: tehărău
Confirmat ca persoana reala de: SuportTehnic

Re: Sebastian Florescu

Mesajde Liviu Mircea » 18 Oct 2016 21:14

Sebi, toata lumea ce isi dovedeste identitatea, este validata. Ia da tu un telefon (mie sau unui cunoscut de-al tau, asociatiei unde platesti) si gasim solutii.
Opriți transformarea nulităților în vedete!
http://www.ajvpsbuzau.ro/ro/descriere/

Daniel Ilie
Nickname: Biriuck
Membru al: http://www.ajvpsbuzau.ro

Mesajde Daniel Ilie » 18 Oct 2016 21:21

Salut si bine ai venit!
La ce grupa/club esti in cadrul AJVPS Buzau? Poate te pot ajuta ;)

Masura validarii este necesara pentru a se evita conturile false.
"Corruptissima republica, plurimae leges" -Tacitus
Membru ANDA

seby78ro
Nickname: sebu
Confirmat ca persoana reala de: Neconfirmat

Mesajde seby78ro » 20 Oct 2016 13:46

Eu apartin de Sageata.
Domnul Nistor Aurel (nea Relu) poate confirma asta.

Multumesc.

Liviu Mircea
Nickname: tehărău

Mesajde Liviu Mircea » 08 Noi 2016 20:39

seby78ro scrie:Eu apartin de Sageata.
Domnul Nistor Aurel (nea Relu) poate confirma asta.

Multumesc.

Sebi, ai vorbit cu cineva de la asociatie in legatura cu confirmarea pe forum? Ca asta cu dusul unui moderator pana la Sageata sa intrebe de nea Relu, era valabila pe vremea lui nea Mircea... :roll:
Opriți transformarea nulităților în vedete!
http://www.ajvpsbuzau.ro/ro/descriere/

Înapoi la “Prezentare membri”